Оплата

Замовлення можна сплатити:

1. передоплатою на картку ПриватБанку (через платіжну систему на сайті або за реквізитами, які вкаже наш менеджер);
2. післяплатою при отриманні на “Новій Пошті” (накладений платіж).

Важливо! Накладений платіж сплачується банківською карткою або готівкою на відділенні Нової Пошти. При цьому комісію Нової Пошти за проведення платежу оплачує отримувач (комісія становить 20 грн. + 2% від суми переказу)

Оплату можна здійснити протягом 24 годин після оформлення замовлення. Після закінчення цього часу неоплачене замовлення буде відправлено до архіву і через 5 днів буде видалено. За потреби можна оформити замовлення повторно.

Доставка по м. Києву та Україні

Доставка замовлень по м. Києву та Україні здійснюється через "Нову пошту" за рахунок покупця. Товари вирушають у робочі дні.

Ми намагаємось зменшувати вартість доставки, за рахунок того, що власноруч упаковуємо посилки у свої коробки. Тому Ви оплачуєте лише за доставку Безкоштовна доставка за наш рахунок від 2000 грн (не враховуючи комісію за накладенний платіж)

Важливо! Якщо ваше замовлення зберігається на «Пошті» більше 5 робочих днів, ми оформляємо повернення посилки. Тому будемо вам дуже вдячні, якщо ви контролюватимете термін зберігання! У разі повторного відправлення замовлення Вам необхідно буде компенсувати пересилання в обидві сторони.